Batech firması Ankara ( Türkiye ) merkezden yönettiği oprerasyonları ile özel ekstrüzyon sistemleri konusunda bazı taraşımlar yapar, ürettirir ve kurup çalıştırır. İster termoform makinelerine uygun mühendislik olsun, Film üretimi ve Levha üretimleri için ekstrüzyon proseslerini entegre etmek olsun, Batech Plastik Makine sizin için çözümlere ve çözümler üretme kabiliyetine sahiptir.

Batech , müşterilerimize tutarlı, yüksek kaliteli ve yüksek verim ile üreten güvenilir makineler sunmak için basit tasarımlar kullanarak ve yalnızca en iyi bileşen tedarikçilerine odaklanarak ekstrüzyon sistemlerini müşterilerine sunar.

Avrupa, Çin , Taiwan, Güney Kore de çözüm ortakları, iş ortakları bulunan Batech, müşterilerimiz hakkında küresel bir görüşe sahiptir ve bu nedenle uluslararası standartlarda ekipmanalar kullandırıyoruz. Bu bakım gerçekleştiğinde personelinizin parçaları güçlendirmek için zaman harcamak zorunda kalmayacağı anlamına gelir. Bakım sırasındaki duruş süreleri azaltılacak, bakım masrafları daha düşük olacak ve satılabilir ürün üretmek için daha fazla zaman harcanabilecektir.

” Ülkemizde ki Plastik sektöründe ki muhataplarımızı , Uluslararası arenada da söz sahibi yapabilecek teknolojileri sağlamak , yol göstermek ve çözüm üretmek için daha çok ve daha özveri ile çalışmalarımız tüm ekip olarak devam edecektir ‘’